Гели для лица
Основним етапом догляду за шкірою є зволоження. Гель для обличчя підтримує необхідний рівень вологи, покращуючи зовнішній вигляд шкірного покриву. Креми підходять не всім, оскільки є важкими і можуть забивати пори, не відповідаючи типу епідермісу. Бестселерами сучасної б'юті-індустрії є гелі, які можна замовити в інтернет-магазині "Джині" за найкращими цінами в Україні.
Навіщо потрібен гель для обличчя
На засоби для вмивання і білі креми бурхливо реагує схильна до алергії, комбінована і жирна шкіра. До складу таких засобів для догляду входять "важкі" компоненти, як-от емульгатори, жири та олії. Епідерміс не справляється з ними, що викликає появу прищів, подразнення тощо. Якщо після нанесення кремів бажаний результат відсутній, тоді слід задуматися про використання легших засобів для догляду - гелів.
Показання до використання гелів для обличчя:
- широкі пори і наявність подразнених ділянок;
- поява прищів після нанесення крему;
- відсутність результату під час використання інших засобів.
Особливість полягає в легкості, яка для багатьох видів епідермісу є справжнім порятунком. Засоби розроблені за унікальною формулою - на водній основі. До складу також входять компоненти рослинного походження, які впливають на шкіру делікатно, незалежно від її типу.
Переваги гелю для обличчя
Виготовляються косметичні гелі виключно на водній основі. У складі відсутні парабени. Текстура засобів для догляду зручна і легка. Кожен засіб має певну спрямованість, у зв'язку з чим розрізняються допоміжні компоненти.
Останнім часом дедалі популярнішими стають засоби, розроблені на основі муцина равлика, який глибоко живить шкірний покрив. Для омолодження та ефекту ліфтингу призначений екстракт какао, персика і жожоба.
Легкі засоби для догляду за шкірою користуються великою популярністю завдяки тому, що мають масу позитивних сторін:
- Зволоження, надання еластичності та м'якості. Шкіра виглядатиме свіжою та відпочилою.
- Захист. На поверхні епідермісу утворюється тонкий бар'єр, що нейтралізує вплив несприятливих факторів.
- Універсальність. Гелі не забивають пори, сприяючи виробленню природної вологи. Такі засоби ефективні проти вугрового висипу і допомагають боротися з висипом вугрів і прищами.
- Глибоке живлення і зволоження. Діють за принципом ліфтингу, підвищуючи пружність і заповнюючи дефіцит колагену.
Перед купівлею засобу для догляду за шкірою рекомендується вивчити його властивості та призначення. Правильність вибору є ключовим фактором на шляху отримання позитивного результату від використання.
Типи гелів для обличчя
Засіб для догляду, що відрізняється легкістю, буває декількох видів:
- Освіжаючий. Має ефект мікро-ліфтингу і чинить тонізуючу дію на шкіру.
- Зволожувальний. Надає сяйво і гладкість, живить після очищення, відновлює водний баланс.
- Кремовий. Має легшу текстуру, ніж крем, але густішу, ніж гель. Підходить для жирної шкіри, як влітку, так і взимку.
Завдяки унікальній формулі, на основі якої розроблено легкий зволожувальний гель для обличчя, активні речовини швидко поглинаються шкірою, не спричиняючи відчуття стягнутості та не залишаючи жирних слідів. Косметологи рекомендують використовувати як основу під макіяж або у вигляді самостійного засобу для догляду.
У системі щоденного догляду гелеві засоби можна використовувати для таких цілей:
- Очищення. За регулярного використання шкірний покрив буде більш доглянутим і омолодиться. Засіб ефективно видаляє відмерлі клітини, надлишки себума, залишки декоративної косметики та різні забруднення. Шкіра починає дихати, оновлюючись природним чином. Для цих цілей рекомендується використовувати спеціальні гелі, призначені для вмивання або очищення.
- Зволоження або живлення. До складу невагомої текстури входять екстракти рослин, компоненти, що знезаражують, освіжають і омолоджують. Вони призначені для підтримання належного рівня вологи, видалення зморшок, скорочення пор і усунення лущення.
Основне завдання гелів для обличчя - боротьба з ознаками старіння, зневоднення і надмірної жирності. Засіб діє м'яко, не викликаючи небажаних ефектів.
Як вибрати гель для обличчя
Основний критерій вибору - тип шкіри:
- Суха. Відповідний варіант - засіб на основі гуарової камеді, альгінату натрію. Також можна використовувати креми-гелі.
- Жирний і проблемний. Рекомендується використовувати прозорі та легкі текстури, розроблені на основі гіалуронової кислоти й альгінату натрію. Зволожувальний гель для обличчя для жирної шкіри призупиняє вироблення себума, нормалізує pH.
- Нормальний і комбінований. Без обмежень можна користуватися універсальним гелем на основі алое.
Гелі на водній основі для шкіри обличчя вписуються в будь-яку програму догляду. Засоби підтримують водний баланс, усуваючи лущення, почервоніння і сповільнюючи руйнування колагену.
Переваги купівлі гелю для обличчя в інтернет-магазині Джині
Інтернет-магазині Джині пропонує купити гелі для обличчя за низькою ціною в Україні. На сайті є функціональний каталог, в якому представлено повний опис усіх позицій із зазначенням компанії виробника, складу та інших характеристик. Під фото продукції є відгуки покупців про товар. Такий підхід дозволяє іншим відвідувачам інтернет-магазину отримати уявлення про якість та ефективність продукції.
При появі будь-яких складнощів з вибором зв'яжіться з нашими представниками за телефоном для отримання консультації, що надається на безкоштовній основі. Доставку здійснюємо по Києву і по всій країні за допомогою компанії "Нова Пошта".
Умови доставки та оплати товарів у категорії гель для обличчя:
- Доставка здійснюється по Україні, транспортною компанією 'Нова Пошта' у відділення або до дверей замовника
- Надсилання замовлень відбувається протягом 2-х робочих днів після погодження оплати
- Оплата доставки здійснюється покупцем при отриманні замовлення.