Ферменти та ензими
Фільтри
Знайдено 102 товарів
Бетаїн гідрохлорид і пепсин "Betaine HCL & Pepsin" Thorne Research, 225 капсулБетаїн гідрохлорид і пепсин "Betaine HCL & Pepsin" Thorne Research, 225 капсул

Готов до відправлення
2 189 ₴
Суперензими "Super Enzymes" Now Foods, 180 капсулСуперензими "Super Enzymes" Now Foods, 180 капсул

Готов до відправлення
1 698 ₴
Суперензими "Super Enzymes" Now Foods, 90 таблетокСуперензими "Super Enzymes" Now Foods, 90 таблеток

Готов до відправлення
946 ₴
Суперензими "Super Enzymes" Now Foods, 180 таблетокСуперензими "Super Enzymes" Now Foods, 180 таблеток

Готов до відправлення
1 692 ₴
Суперензими "Super Enzymes" Now Foods, 90 капсулСуперензими "Super Enzymes" Now Foods, 90 капсул

Готов до відправлення
946 ₴
Кандидаза, Enzymedica, 42 капсулиКандидаза, Enzymedica, 42 капсули

Готов до відправлення
1 252 ₴
Бромелаїн у спеціальній оболонці, Specially Coated Bromelain, Life Extension, 500 мг, 60 таблетокБромелаїн у спеціальній оболонці, Specially Coated Bromelain, Life Extension, 500 мг, 60 таблеток

Готов до відправлення
936 ₴
Панкреатин 10X Now Foods (Pancreatin 10X) 200 мг 250 капсулПанкреатин 10X Now Foods (Pancreatin 10X) 200 мг 250 капсул

Готов до відправлення
1 165 ₴
Панкреатин Now Foods (Pancreatin 10X) 200 мг 100 капсул 100 капсулПанкреатин Now Foods (Pancreatin 10X) 200 мг 100 капсул 100 капсул

Готов до відправлення
681 ₴
Бетаїну гідрохлорид "Betaine HCL with pepsin" Thompson, 90 таблетокБетаїну гідрохлорид "Betaine HCL with pepsin" Thompson, 90 таблеток

Готов до відправлення
817 ₴
Хлорид калію "Potassium 99 Chloride" 99 мг, Kal, 100 таблетокХлорид калію "Potassium 99 Chloride" 99 мг, Kal, 100 таблеток

Готов до відправлення
416 ₴
Бетаїн із пепсином "HCL with Pepsin" 650 мг, Solaray, 100 капсулБетаїн із пепсином "HCL with Pepsin" 650 мг, Solaray, 100 капсул

Готов до відправлення
882 ₴
Super Pancreatin Enzymes - 100 капс

Готов до відправлення
535 ₴
Ензими Now Foods (Super Enzymes) 90 таблеток

Готов до відправлення
940 ₴
Ферменти для перетравлення глютену Pure Encapsulations (Gluten/Dairy Digest) 60 капсул

Готов до відправлення
2 243 ₴
Травні ферменти Pure Encapsulations (Digestive Enzymes Ultra) 90 капсул

Готов до відправлення
2 019 ₴
Бетаїн HCL Now Foods (Betaine HCL) 648 мг 120 вегетаріанських капсул

Готов до відправлення
862 ₴
Супер Ензими Now Foods (Super Enzymes) 90 капсул

Готов до відправлення
940 ₴
Відгуки про Ферменти та ензими
3 оцінок та 3 відгуків
Віктор
24 квіт. 2024 р.
Чудова рослинна добавка для жовчного. Порадив лікар, тому приймав курсом 3 місяці. Покращився відтік жовчі, зникла важкість у шлунку після прийому їжі, а також як сказав лікар зміг покращити білірубін.
Мария
24 квіт. 2024 р.
Необходимый продукт для людей с низкой кислотностью желудка. Очень помогает процессу пищеварения. Желатиновые капсулы удобно принимать.
Наталья
24 квіт. 2024 р.
Добавка понравилась. Помогает усвоению пищи.

Ферменти та ензими для травлення

Замовити ферменти та ензими добавки на сайті Джині можна за телефоном, додавши товар у кошик. Добавки представлені від найкращих американських і європейських виробників з доставкою по всій території України. Доступний накладений платіж або безготівковий розрахунок. Вибір добавок для роботи підшлункової залози широкий - це і супер ензими now, рослинні ферменти, панкреатичні ферменти за низькими цінами і вигідними акційними пропозиціями.

Навіщо потрібні травні ферменти та ензими

Ензими бади і ферменти - це спеціальні типи білків, які виробляються підшлунковою залозою для перетравлення білків, жирів і вуглеводів, що потрапляють в організм з їжею. Від народження їх понад 3 тисячі видів, і кожен із них розщеплює потрібне і руйнує непотрібне. Деякі люди не здатні перетравлювати їжу, і як результат відчувають кислотний рефлюкс, розлади кишківника. Стимулюючи біохімічні реакції, ферменти травні, ензими виконують в організмі й інші важливі завдання, як-от нарощування м'язової маси, блокування окислювального стресу, профілактика захворювань травної системи.

Також ензими здатні:

  1. Мінімізувати симптоми подразненого кишечника.

  2. Збільшувати кількість поживних речовин.

  3. Заповнити енергетичні запаси, збільшити активність.

  4. Зміцнити кишечник та імунну систему.

  5. Сформувати здорову запальну відповідь.

  6. Мінімізувати відчуття хронічної втоми.

  7. Забезпечити процес метилювання - нормального поділу клітин ДНК і РНК.

  8. Надати профілактику тривожності та стресу.

  9. Стимулювати накопичення соляної кислоти для поліпшення всмоктування вітамінів і мінералів (наприклад, В12, важливого для профілактики анемії).

  10. Впливати на корекцію ваги та знижувати відчуття переїдання.

Крім підшлункової залози, ферменти травлення виробляються під час жування, шлунком і тонким кишечником. Якщо їх недостатньо, то необхідний прийом додаткових дієтичних добавок, які допомагають розщеплювати частинки їжі.

Рослинні ферменти для травлення

Поряд із вітамінами й мінералами ферменти присутні в їжі, що перебуває в природному стані. Уся сира їжа містить ферменти для засвоєння їжі, необхідні для її перетравлення, в потрібній кількості та в потрібній пропорції.

До основних типів рослинних травних ферментів належать:

  1. Амілаза - розщеплює крохмалі та вуглеводи на цукри. Вона виробляється слинними залозами і тонким кишечником. Проявляє свою активність навіть після ковтання вже безпосередньо в підшлунковій залозі. Потім розщеплює молекули крохмалю до цукрів, які в кінцевому підсумку перетравлюються на глюкозу іншими ферментами. Потім вона всмоктується в кровотік тіла через стінку тонкої кишки.

  2. Протеаза - розщеплює білки на амінокислоти. Вироблення цього ферменту зосереджене в шлунку, підшлунковій залозі та тонкому кишечнику, активізуючи фермент пепсину.

  3. Лактаза - допомагає розщеплювати молочний цукор у тонкому кишечнику, де він переходить у глюкозу.

  4. Ферменти з ліпазою. Розщеплює ліпіди, що являють собою жири й олії, на гліцерин і жирні кислоти. Розщеплені речовини необхідні для довгострокового зберігання енергії та підтримання здоров'я клітин.

  5. Целюлази - перетравлюють певні вуглеводні зв'язки, що містяться в клітковині.

Відчуття нестачі ферментів найчастіше проявляється важкістю після прийому їжі, відчуттям розпирання, ниючим болем або ж схильністю до сну після кожного прийому їжі.

Коли варто приймати ферменти для травлення?

Травні ферменти для підшлункової досить примхливі, оскільки їхня робота залежить від температури тіла, рівня Ph, прийому інгібіторів, харчування. Найкраще ферменти працюють в організмі за температури 36-37 градусів, якщо температура тіла стає вищою, то вони починають гинути, і в тілі розвиваються запальні процеси (панкреатит, нетравлення шлунка, наприклад).

Що стосується рівня Ph, то ферментам важливо, щоб шлункове середовище було і не надто кислим, і не надто лужним. Приймання антибіотиків також може знизити кількість ферментів, тому приймання пробіотиків з ферментами у вигляді біодобавок вкрай важливе в період антибактеріальної терапії.

Суворі дієти теж здатні зменшити вироблення ферментів, тому організм також потребує отримання додаткових ензимів ззовні: харчових продуктів або БАДів.

Харчові ферменти для шлунка доступні у формі таблеток, капсул, розчинних порошків, сиропів, які найкраще вживати під час їди, полегшуючи процес перетравлення їжі та зменшення тяжкості в шлунку.

Протипоказання для прийому харчових ферментів?

Прийом харчових добавок необхідно завжди обговорювати з лікарем, якщо ви вагітні, годуєте грудьми, страждаєте хронічними захворюваннями. Так, якщо підвищена антитромбоцитарна активність, прийом ферменту препарату бромелайна може спровокувати кровотечу. Якщо спостерігається гостра фаза панкреатиту, алергічні реакції на компоненти ферментів, то приймання добавок також протипоказане.

У деяких випадках можуть проявитися такі поширені симптоми: нудота, головний біль, спазми в животі, метеоризм, спазмування м'язів. Але це тільки індивідуальні реакції.

Найефективніші ферменти та ензими в бадах

Багатими джерелами природних ферментів у сирому вигляді вважаються банани, ананас, манго, грейпфрут, ківі, брусниця, але влітку вони не завжди є, або ж продаються з пестицидами. Щоб уникнути цих чинників, можна приймати ферменти та ензими у вигляді біологічно активних добавок.

Найефективнішими ферментативними препаратами, що полегшують травлення, вважаються:

  1. Травніферменти від California Gold Nutrition у капсулах. Добавка, у складі якої зосереджено 14 ферментів, що забезпечують роботу шлунково-кишкового тракту в процесі перетравлення БЖУ і клітковини. Добавка підходить для веганів і вегетаріанців.

  2. Бетаїн з пепсином, 650 мг, Solaray, 100 капсул - добавка нормалізує роботу кишкової мікрофлори, стимулює виділення кишкових ензимів для розщеплення білкових продуктів.

  3. Травні ферменти від Solgar - БАД у капсулах, у якому зосереджено 11 ферментів. Додатково їхня дія посилена комплексом рослинних порошків кмину, фенхелю, ромашки, імбиру та анісу. Допомагає перетравлювати навіть найважчу їжу.

  4. Травні ферменти папайї, Now Foods, 180 пастилок - льодяники папайї містять целюлазу, протеазу і ліпазу для перетравлення їжі, стимулюють активність. Їх можна приймати навіть дітям.

  5. Ферменти в капсулах від Solaray - у складі панкреатин, порошок свинячої жовчі, папаїн, бромелаїн, бетаїн, пепсин, корінь імбиру, листя перцевої м'яти, які забезпечують розщеплення білків, жирів і вуглеводів, формують відчуття насичення, стимулюють регулярне випорожнення і блокують дію токсинів на організм.

Купити препарати ферменти та ензими в магазині здорового харчування Djini в Україні

Для отримання більш детальної інформації, оформлення замовлення, додаткових біодобавок завжди можна звернутися до менеджера Djini. Доставка становить всього 1-3 дні до Києва, Дніпра, Харкова, Одеси, Львова, Запоріжжя. Усі товари мають позитивні відгуки та додаткові побажання від постійних клієнтів. Замовити на сайті здорового і правильного харчування можна ще й інші добавки бади, що підсилюють дію травних ензимів: Пробіотики, Клітковина, Підтримка здорового рівня цукру, Бетаїн HCL (Триметилгліцин).