Мелатонін
Купити препарат і харчові добавки мелатонін у таблетках, капсулах для здорового сну
Гормон, що виробляється в мозку шишкоподібною залозою, мелатонін допомагає налагоджувати біоритми. Циркадний ритм або внутрішній годинник організму впливають на кількість мелатоніну, що виділяється шишкоподібною залозою, а також на кількість світла, до якого ви піддаєтеся щодня, дізнайтеся далі, для чого ще потрібно купити Мелатонін.
Як правило, рівень мелатоніну підвищується пізно ввечері, коли заходить сонце. Він залишається піднятими основну частину ночі, поки ви перебуваєте в темряві. Потім він падає вранці, коли сходить сонце, і ви прокидаєтеся.
Принцип дії мелатоніну
Мелатонін працює разом із циркадним ритмом вашого тіла. Простіше кажучи, циркадний ритм - це те, що відповідає за ваше внутрішнє відчуття часу. Це дає змогу дізнатися, коли настає час сну, неспання або час перекусити.
Мелатонін також може допомогти з терморегуляцією тіла, регулюванням кров'яного тиску і рівня гормонів. Рівень темного мелатоніну починає зростати у вашому тілі, коли на вулиці темно, сигналізуючи вашому тілу, що час спати.
Він також зв'язується з рецепторами в організмі і може допомогти вам розслабитися. Наприклад, мелатонін зв'язується з рецепторами в мозку, щоб допомогти зменшити нервову діяльність. В очах це може допомогти знизити рівень дофаміну, гормону, що відповідає за неспання організму.
Хоча точний спосіб, як впливає на процес засинання, неясний, дослідники кажуть, що ці процеси допомагають організму заснути. І навпаки, світло пригнічує вироблення мелатоніну. Це один зі способів, яким ваше тіло знає, що пора прокидатися.
Оскільки мелатонін допомагає організму підготуватися до сну, люди, які не отримують достатньо його вночі, можуть щосили намагатися заснути.
Є багато чинників, які можуть спричинити низькі рівні вночі:
-
стресові ситуації;
-
негативні звички;
-
злиття занадто великої кількості нічного світла;
-
нестача денного освітлення протягом дня;
-
змінна робота;
-
старіння.
Приймаючи вітаміни мелатонін, ви можете допомогти організму привести в норму ваші біоритми.
Користь від прийняття препарату мелатонін для сну
Препарат Мелатонін має великий спектр застосування. Він призначається для усунення багатьох проблем і симптомів:
-
Проблеми із засинанням у звичайний час сну (синдром затримки фази сну).
-
Порушення сну через приймання певних ліків від підвищеного кров'яного тиску (бета-блокатори).
-
Болісний менструальний цикл (ендометріоз).
-
Підвищений кров'яний тиск.
-
Безсоння.
-
Розлади біоритмів у зв'язку з далеким перельотом.
-
Тривога перед операцією.
-
Пухлини без кіст або рідини (солідні пухлини). Прийом високих доз мелатоніну за допомогою хіміотерапії або інших методів лікування раку може зменшити розмір пухлини і підвищити виживаність у людей з пухлинами.
-
Засмага. Нанесення мелатонінового гелю на шкіру перед перебуванням на сонці запобігає сонячному опіку.
-
Група хворобливих станів, що вражають щелепний суглоб і м'язи (скронево-нижньощелепні захворювання).
-
Низький рівень тромбоцитів у крові (тромбоцитопенія).
-
Хвороби, такі як хвороба Альцгеймера, що заважають мисленню (слабоумство).
-
Відчуття сухості в роті.
-
Крім цього, мелатонін відповідає за підтримання здоров'я очей, полегшуючи шум у вухах, лікує виразку шлунка і печію, підвищує рівні гормону росту в молодих чоловіків і допомагає в разі сезонної депресії.
Показання до прийому добавок мелатоніну
Прийом мелатоніну призначають для підтримки достатнього рівня гормонів. Показаннями можуть стати такі проблеми.
Безсоння та інші проблеми, пов'язані із засинанням
Найпопулярніший засіб для сну і звичайна натуральна речовина для лікування безсоння. Величезна кількість досліджень засвідчила, що, приймаючи мелатонін, ви покращуєте свій сон.
Довгий період засинання
Досвід показує, що для того, щоб заснути швидше, можна перед сном приймати мелатонін. Вчені виявили, що мелатонін істотно скорочує період, який ми витрачаємо для того, щоб заснути, до 7 хвилин у середньому.
Сонливість протягом усього дня, підвищена дратівливість і втома
Оскільки гормон сну має важливе значення в регуляції циркадного ритму, невисокі дози часто застосовують для зниження ознак сезонної депресії.
Підвищений рівень холестерину і хвороби шлунково-кишкового тракту
Антиоксидантні якості мелатоніну мають всі шанси посприяти в лікуванні виразок шлунка, а також полегшити печію. Гормон сну мінімізує печію також є ще найбільш результативним у комбінації з омепразолом.
Дзвін у вухах
Дзвін у вухах - це стан, що характеризується постійним дзвоном у вухах. Часто буває гірше, коли фонового шуму менше, наприклад, коли ви намагаєтеся заснути. Цікаво, що вживання мелатоніну здатне посприяти скороченню ознак гулу у вухах, а також сприяти швидкому засинанню.
Високий кров'яний тиск
Вживання форми мелатоніну з контрольованим вивільненням перед сном, знижує артеріальний тиск у людей зі значним кров'яним тиском. Склади з негайним вивільненням, схоже, не працюють.
Порушення денного біоритму у взаємозв'язку з далеким перельотом
Основна маса аналізів свідчать, те, що мелатонін здатний значно поліпшити певні ознаки зміни часових поясів, наприклад координацію рухів. Гормон Сну, крім того, дещо покращує інші ознаки зміни часових поясів, як-от млявість і швидке стомлення.
Протипоказання
Для прийому препарату існують такі протипоказання та побічні ефекти:
-
Перорально: мелатонін вважається безпечним для основної маси дорослих у разі короткочасного прийому всередину. Мелатонін є можливо безпечним, якщо приймати його тривало перорально. Мелатонін безпечно використовувався у деяких людей до 2 років. Проте цей засіб здатний спровокувати певні побічні результати, зокрема головну мігрень, тимчасове відчуття депресії, денну млявість, нудоту, спазми в животі, а також нервозність.
-
Не рекомендується сідати за кермо і не використовувати автомобіль до 5 годин після прийому препарату.
-
При нанесенні на шкіру: препарат майже безпечний для дорослих при недовгому нанесенні безпосередньо на шкіру.
-
При призначенні внутрішньовенно: мелатонін безпечний, коли вводиться безпосередньо в організм під наглядом фахівця охорони здоров'я.
Особливі запобіжні заходи та попередження:
-
Вагітність. Мелатонін можливо небезпечний для жінок, коли його приймають внутрішньо або часто вводять в організм чи у великих дозах при спробі завагітніти.
Мелатонін може мати ефекти, подібні до контролю над народжуваністю. Це може ускладнити вагітність. Недостатньо надійної інформації, щоб знати, чи небезпечний препарат у значно низьких дозах при спробі завагітніти. Деякі дослідження свідчать про те, що низькі дози (до 3-х мг на день) можуть бути безпечними, але для підтвердження необхідні додаткові обстеження. Недостатньо відомо про безпеку мелатоніну при застосуванні в період вагітності.
Наразі не відомо більше, але краще не застосовувати мелатонін під час вагітності або спроб завагітніти:
-
Грудне вигодовування: недостатньо відомо про безпеку використання мелатоніну при грудному вигодовуванні. Краще не використовувати його.
-
Діти: мелатонін імовірно безпечний при короткочасному прийомі всередину. Мелатонін зазвичай добре переноситься при прийомі в дозах до 3 мг на добу у маленьких дітей і 5 мг на добу у підлітків. Існує стурбованість тим, що препарат може заважати розвитку в підлітковому віці. Хоча це ще потрібно підтвердити.
Немає достатніх доказів того, що засіб безпечний для дітей при тривалому прийомі внутрішньо:
-
Розлади згортання крові: засіб може погіршити кровотечу у пацієнтів з порушеннями згортання крові.
-
Депресія: препарат може посилити симптоми депресії.
-
Діабет: мелатонін підвищує рівень цукру в крові у людей з діабетом.
Ретельно стежте за рівнем цукру в крові, якщо у вас діабет, і ви приймаєте мелатонін.
-
Високий кров'яний тиск: мелатонін може підвищувати тиск у людей, які приймають певні ліки для контролю кров'яного тиску.
-
Судоми: прийом мелатоніну впливає на можливість виникнення судом.
-
Реципієнти трансплантата: Мелатонін може підвищити імунну функцію і може завадити імуносупресивній терапії, що використовується людьми, які отримують трансплантати.
Дозування бад мелатонін
Мелатонін можна застосовувати в дозах від 0,5 до 10 мг у капсулах або таблетках.
Але оскільки не завжди добавки мелатоніну однакові, бажано дотримуватися зазначених доз на етикетці, для того щоб унеможливити побічні результати. Також не зайвим буде проконсультуватися з вашим лікарем.
Ви, крім того, можете почати з більш невисокої дози і також при потребі підвищити її, для того щоб визначити те, то що для вас підійде.
У разі якщо ви застосовуєте гормон сну з метою поліпшення якості сну, спробуйте пити його за 30 хв перед відпочинком з метою найбільшої дієвості.
У разі, якщо ви застосовуєте його з метою коригування власного циркадного ритму, а також для встановлення найстабільнішого графіка сну, вам необхідно прийняти його приблизно за 2-3 хвилини аж до того, як будете лягати відпочивати.
Купити харчові добавки мелатонін в інтернет-магазині Джині
Адекватна ціна на таблетки, що містять Мелатонін і не тільки - це не єдина перевага для того, щоб купити Мелатонін в інтернет-магазині Джині.
Чому саме ми? Все дуже просто, тільки у нас:
-
ціна на Мелатонін та інші препарати найадекватніша;
-
сертифіковані виробники;
-
найшвидша доставка по Києву та Україні;
-
чесні реальні відгуки покупців;
-
обмін відповідно до закону про захист прав споживачів;
-
приємні та відповідальні менеджери.
Умови доставки та оплати товарів у категорії мелатонін:
- Доставка здійснюється по Україні, транспортною компанією 'Нова Пошта' у відділення або до дверей замовника
- Надсилання замовлень відбувається протягом 2-х робочих днів після погодження оплати
- Оплата доставки здійснюється покупцем при отриманні замовлення.
ТОП-5 найдоступніших товарів у категорії мелатонін: