Гіалуронова кислота
Фільтри
Знайдено 67 товарів
Гіалуронова кислота Hyaluronic Acid, Now Foods, 50 мг, 120 капсулГіалуронова кислота Hyaluronic Acid, Now Foods, 50 мг, 120 капсул

Готов до відправлення
1 268 ₴
Гіалуронова кислота "Hyaluronic Acid" Neocell, 100 мг, 60 капсулГіалуронова кислота "Hyaluronic Acid" Neocell, 100 мг, 60 капсул

Готов до відправлення
1 695 ₴
Гіалуронова кислота з керамідами "Glow Matrix" Neocell, 90 капсулГіалуронова кислота з керамідами "Glow Matrix" Neocell, 90 капсул

Готов до відправлення
1 927 ₴

Готов до відправлення
2 515 ₴

Готов до відправлення
432 ₴
Гіалуронова кислота Puritan's Pride (Hyaluronic Acid) 100 мг 60 капсул

Готов до відправлення
900 ₴
Гіалуронова кислота Jarrow Formulas (Hyaluronic Acid) 60 капсул

Готов до відправлення
774 ₴
Hyaluronic Acid 40mg - 30 капс

Готов до відправлення
358 ₴
Гіалуронова кислота Now Foods (Hyaluronic Acid) 100 мг 60 капсул

Готов до відправлення
1 031 ₴
Гіалуронова кислота Puritan's Pride (Hyaluronic Acid) 100 мг 30 капсул

Готов до відправлення
442 ₴
Гіалуронова кислота Hyaluronic Acid, MyProtein, 150 мг, 60 таблеток

Готов до відправлення
815 ₴
Гіалуронова кислота Hyaluronic Acid, MyProtein, 150 мг, 30 таблеток

Готов до відправлення
685 ₴
Гіалуронова кислота Hyaluronic Acid, Now Foods, 50 мг, 120 капсул

Закінчується
1 535 ₴
Гіалуронова кислота "Hialumax Duo" OLIMP, 40 мг, 30 капсул

Готов до відправлення
474 ₴
Жидкая гиалуроновая кислота "Liquid Hyaluronic Acid" Now Foods, со вкусом ягод, 473 млЖидкая гиалуроновая кислота "Liquid Hyaluronic Acid" Now Foods, со вкусом ягод, 473 мл

Немає в наявності
1 650 ₴
Відгуки про Гіалуронова кислота
7 оцінок та 7 відгуків
Ангелина
24 квіт. 2024 р.
Эту гиалуроновую кислоту выбрала из-за минимальной фасовки в 30 капсул. Она меня порадовала, как и цена. Капсулы легко проглатывать. По результату - моя кожа ощущаю, что становится более мягкой, увлажненной, внешний вид тоже заметно изменился в лучшую сторону. Рекомендую попробовать эту гиалуроновую кислоту.
Евгения
24 квіт. 2024 р.
Гиалуроновая кислота в форме добавки мне отлично подошла, так как инъекции недешевое удовольствие и не хочется ощущать эту процедуру. Данная добавка полностью себя оправдала. Перед ее приемом я почитала, что гиалуронку можно сочетать с витамином С, поэтому вместе принимала. Спустя месяц мелкие морщины постепенно начали разглаживаться, а кожа стала более упругой и плотной. Волосы стали менее подверженными пересыханию, электризации. Если решите попробовать тандем гиалуронки и витамина С, обязательно в день пейте много жидкости, чтобы достичь максимальный эффект.
Марьяна
24 квіт. 2024 р.
Принимаю добавку больше месяца и заметила что кожа стала упругой и эластичной, исчезла сухость, в том числе и на локтях и цвет лица изменился, стал сияющий. Я даже не ожидала такого эффекта! Советую этот продукт.
Марина
24 квіт. 2024 р.
Отличный комплекс для здоровья кожи и суставов. Заметила улучшения на коже - стала более упругая и гладкая, и суставы тоже стали более подвижными. Мне подходит этот продукт
Светлана Долгова
24 квіт. 2024 р.
При обострении остеохондроза принимала эту добавку вместе с хондроитином, глюкозамином. Иногда комбинировала с куркумином. Мне гиалуронка хорошо помогла, исчезло напряжение в спине и шее.
Оксана К.
24 квіт. 2024 р.
Отличный комплекс для кожи, волос и ногтей. Состав просто супер! Пропила один месяц весной, и состояние кожи улучшилось, волосы стали меньше выпадать.

Гіалуронова кислота в капсулах, таблетках, в рідкій формі, в комплексних добавках для шкіри і волосся представлена на сайті інтернет-магазину Djini. Низькі ціни, широкий асортимент, популярні виробники, реальні відгуки від клієнтів допоможуть швидше зробити вибір. Для отримання детальної інформації про продукт, можна зв'язатися з менеджером і обговорити питання, що цікавлять. Вибрати гіалуронову кислоту для волосся, для шкіри, суглобів, опорно-рухового апарату можна, перейшовши в категорію""БАДИ", підкатегорія "Шкіра, волосся, нігті".

Гіалуронова кислота: Функції, Дефіцит, Наслідки дефіциту в організмі

Гіалуронан вона вже кислота гіалуронова являє собою липку речовину, що забезпечує шкірі зволоження, пом'якшення, а також живлення. Доведено, що 1 грам кислоти здатний утримати в організмі до 6 літрів рідини. На жаль, процес гідратації шкіри з часом зменшується, за рахунок чого шкіра стає тьмяною, стягнутою, сухою. Крім вікових змін, на дефіцит гіалуронової кислоти в матриці шкіри, суглобах впливає й навколишнє середовище, недостатнє споживання рідини, порушення харчування, тривалий вплив ультрафіолетового випромінювання. І стає актуальним прийом речовини ззовні - у формі БАДів з гіалуроновою кислотою. Вони допомагають:

  1. Зволожити, пом'якшити шкіру.
  2. Зменшити видимі зморшки, лінії.
  3. Повертають естетичний вигляд будь-якому типу шкіри.
  4. Запустити антиоксидантні процеси в організмі і поглинути вільні радикали.
  5. Загоїти рани.
  6. Полегшити суглобовий біль і зберегти міцність кісток.
  7. Зменшити прояви кислотного рефлюксу (печії).
  8. Позбавити синдрому сухого ока.

Якщо немає можливості приймати гіалурон у капсулах, таблетках, то можна її отримати, вживаючи певні продукти: листову зелень, цитрусові, банани, квасолю, сполучні тканини тварин, крохмалисті коренеплоди, червоне вино. На вироблення гіалуронки впливає достатня кількість цинку в організмі. Тому щоденний прийом 8 мг цинку для чоловіків і 11 мг для жінок цілком достатній для того, щоб поповнювалися запаси липкої кислоти.

Вона також представлена в мазях, кремах, ін'єкціях для зовнішнього застосування, в краплях для очей, щоб уникнути надмірного пересихання і подальших проблем з якістю зору.

Виробництво та види використання гіалуронової кислоти

Гіалуронову кислоту ще називають мукополісахаридом, який зв'язується в довжину з іншими молекулами за допомогою води, завдяки чому в організмі утворюється желеподібна рідина. Найбільша концентрація розташовується в рухомих частинах тіла (суглобах), але також і майже в кожній клітинці організму вона присутня, виконує функції натурального зволожувального засобу. Має період напіврозпаду, який триває 3 дні, а буває і день, тому вкрай важливо організму постійно поповнювати запаси гіалуронату.

Має вирішальне значення для анатомічної функції таких частин тіла, як:

  1. Гіалінові хрящі, покриваючи кінці довгих кісток, зчленувань, забезпечуючи амортизацію;
  2. Синовіальна рідина - допомагає виводити із суглобової сумки токсини та залишки поживних речовин;
  3. Сухожилля - розділяє і пом'якшує живі клітини сполучної тканини, завдяки чому ми витримуємо фізичні навантаження;
  4. Волосся - забезпечує підтримку, живлення і зволоження глибоких шарів шкіри голови;
  5. Губи - надає структуру, форму, пухкість, зволоження та живлення;
  6. Очі - надає рідині всередині ока в'язку гелеподібну властивість і діє як амортизатор для очей, переносячи поживні речовини;
  7. Ясна - підтримує міцність і фіксацію зубів.

Протипоказання до застосування гіалуронової кислоти

Вагітним або жінкам, які годують груддю, не слід приймати без рекомендацій лікаря гіалуронову кислоту всередину. Іншими протипоказаннями є діабет, різні інфекції, алергії, захворювання імунної системи та алергія на кислоту. Оскільки деякі форми гіалуронової кислоти отримують з півнячого гребеня, людям з алергією на білок або яйця слід використовувати добавку з обережністю (інші форми гіалуронової кислоти синтезуються шляхом бактеріального бродіння).

Слід уникати гіалуронової кислоти вживати всередину людям з онкологічними захворюваннями в анамнезі, оскільки немає достатньо досліджень, які б підтверджували користь від приймання біодобавки людям, які мають рак. Гіалуронова кислота може підвищувати очний тиск у разі потрапляння в око. Але зазвичай це минає протягом 48-72 годин.

Що стосується ін'єкційних способів, то тут теж є небезпека - укол спричиняє почервоніння шкіри, невеликі синці, набряк і свербіж. Однак вони не обов'язково виникають у всіх людей, а якщо й трапляються, то зазвичай повністю зникають через 2-3 дні. Набагато серйознішим ускладненням є виникнення місцевого некрозу, який, на щастя, трапляється рідко. Однак якщо це станеться, лікар, який проводить процедуру, має негайно ввести речовину, яка розчиняє гіалуронову кислоту, що зупинить поширення некрозу.

Бади з гіалуроновою кислотою та їхні переваги

Гіалуронову кислоту (добавки) можна легко знайти в інтернет-магазинах бадів, а також в аптеках, магазинах здорового харчування і магазинах, що спеціалізуються на харчових добавках. На відміну від гіалуронової кислоти для ін'єкцій, для їх придбання не потрібен рецепт.

Більшість добавок продаються у формі гіалурону в таблетках, капсулах, хоча є також рідкі склади з ароматизаторами і без них. Деякі безрецептурні засоби для профілактики дегенеративно-дистрофічних змін хребта також містять комплекс гіалуронової кислоти, глюкозаміну і хондроїтинсульфату.

Є деякі дослідження, що підтверджують деякі переваги гіалуронової кислоти перед глюкозаміном. Наприклад, НА краще затримує рідину, сприяє мінімізації больових відчуттів під час удару або падіння, покращує функцію хрящового матриксу. Глюкозамін же підтримує структуру кісток і тканин, допомагає нарощувати хрящову тканину, сприяє виробленню гіалуронової кислоти.

Однозначно спеціалізовані капсули з гіалуроновою кислотою корисні. За правильного застосування здатні полегшити біль у суглобах, сприяти загоєнню ран, покращує міцність кісток. Також є чудовим антивіковим препаратом серед інших засобів для догляду за шкірою.

Як правильно пити гіалуронову кислоту в капсулах і таблетках: курс, схема, денна норма, дозування?

Правильна рекомендація щодо вживання біодобавок з гіалуроновою кислотою завжди індивідуальна, але деякі виробники рекомендують добову дозу 200 мг, тоді як інші рекомендують до 1000 мг на день. Хоча немає доказів, що вищі дози гіалуронової кислоти призводять до кращих результатів. Фактично, більшість клінічних досліджень обмежують щоденне споживання гіалуронової кислоти не більше 240 мг.

Перед покупкою завжди читайте інформацію про інгредієнти, щоб перевірити, чи немає у вас алергії на глютен та інші поширені алергени.

Якщо у вас алергія на птицю або яйця, вибирайте бренди з позначкою "вегетаріанський" або "веганський". Переконайтеся, що капсули гіалуронової кислоти зроблені з желатину на рослинній основі.

БАДи гіалуронової кислоти можна зберігати в холодильнику, але також можна зберігати в прохолодному і сухому місці. Викиньте будь-який продукт з вичерпаним терміном придатності або з ознаками пошкодження або пошкодження через вологу.

Як і коли (вранці, ввечері) краще засвоюється гіалуронова кислота в капсулах

Прийом гіалуронової кислоти залежить від того, які цілі мають бути досягнуті, доступний бюджет, що рекомендує лікар. Але якщо ви відчуваєте, що вашій шкірі недостатньо зволоження, або потрібні антивікові засоби, тоді має місце почати прийом дієтичних харчових добавок.

Для перорального застосування найкраще підходить гіалуронова кислота в капсулах. Вона таким чином швидше засвоюється, оскільки має високу біодоступність. Приймати рекомендується курсами - 1 або 1,5 місяця вранці та ввечері перед прийомом їжі, потім зробити місяць перерви, і знову повторити курс. Підвищувати дозування не варто, оскільки більше все одно організм не зможе засвоїти. Навпаки, важливо звертати увагу - чим нижча молекулярна вага молекули, тим краще речовина засвоюється організмом і забезпечує бажаний ефект.

Після 40 років рекомендують фахівці гіалуронову кислоту проти зморшок вживати щодня, а все тому, що її природне вироблення організмом триває лише один день, що й актуалізує отримання НА на постійній основі.

Топ виробників харчових добавок Гіалуронова кислота

  1. Neocell - виробник, що спеціалізується виключно на БАД для підтримки суглобів, шкіри, волосся, тому вся його лінійка товарів містить у складі гіалуронову кислоту, різні типи колагену. Найпопулярнішим товаром однозначно вважається Гіалуронова кислота з керамідами Glow Matrix, 90 капсул. Її форма посилена вітамінами А, Е, D, С, вітамінами групи В, селеном і гамма-лінолевою кислотою для зволоження організму зсередини.
  2. Гіалуронова кислота Now - американський бренд, який виробляє добавку в профілактичних дозуваннях - 50 мг і подвійній концентрації - 100 мг, коли організм вкрай зневоднений.
  3. Гіалуронову кислоту Solgar виробляють у дозуванні 120 мг (Гіалуронова кислота, 120 мг, 30 таблеток) і в складі хондропротекторів (30 мг) - Глюкозамін, гіалуронова кислота, хондроїтин і МСМ, 60 або 120 капсул. Вона вирізняється високими стандартами якості та має багато позитивних відгуків.
  4. California Gold Nutrition - бренд популярного інтернет-магазину IHERB, який виробляє добавку у формі капсул і порошків. Комплексні з гіалуроновою кислотою, посилені проліном і екстрактом кори французької приморської сосни, морським гідролізованим колагеном, глюкозаміном, хондроїтином, органічною сіркою. Бестселером продажів кілька років поспіль вважається CollagenUP, морський колаген, гіалуронова кислота і вітамін С у стіках і порошку.

Додатковий склад і речовини, що підсилюють дію гіалуронової кислоти

  • Тільки в основі з гіалуроновою кислотою - концентрація основної діючої речовини 100-120 мг, підходить для прийому на один місяць. Доступна гіалуронка в капсулах і таблетках подвійної концентрації, посилена амінокислотою проліном, альфа-ліпоєвою кислотою і екстрактом виноградних кісточок.
  • Гіалуронова кислота і колаген - для зволоження і формування структури шкіри.
  • Морський колаген з вітаміном С і гіалуроновою кислотою - для стимулювання вироблення колагену, поліпшення здорового вигляду волосся, шкіри та нігтів.
  • Комплексні хондропротектори з гіалуроновою кислотою - призначені для профілактики проблем з опорно-руховим апаратом, зміцнення м'язів, суглобів, можуть заповнити запаси синовіальної рідини.
  • Гіалуронова кислота і хондроїтин сульфат - зволожують шкіру, роблять її пружною та еластичною. Такий тандем активних речовин максимально здатний забезпечити суглобам і шкірі оздоровлення за регулярного застосування, особливо після 30 років.

Що стосується косметики на основі гіалуронки, то гідролізована гіалуронова кислота, ацетильований гіалуронат натрію, гіалуронат натрію - це ті базові форми НА, які повинні в ній бути присутніми. Переваги засобів оцінять представники всіх типів шкіри, але найбільше сухої шкіри.

Купити дієтичні добавки (бади) з гіалуроновою кислотою в капсулах у магазині здорового харчування Djini в Україні

У каталозі Джині представлені товари тільки популярних брендів, які зарекомендували себе як ефективна гіалуронова кислота БАДи для профілактики проблем з опорно-руховим апаратом і оздоровлення шкіри, волосся, нігтів. Отримати більш детальну інформацію про товари можна завжди, звернувшись до менеджера. Гіалуронову кислоту замовити можна телефоном, додавши товар у кошик, і оплатити готівкою (післяплатою на пошті) або безготівковим способом. Доставка здійснюється від 1 до 3 днів по всій території України - до Києва, Дніпра, Харкова, і навіть найвіддаленіших населених пунктів, крім тимчасово окупованих територій. Також в асортименті компоненти, що підсилюють дію і засвоєння гіалуронової кислоти - вітамін С, морський колаген, коензим Q10, вітамін В7, цинк.